• Kontaktai


Gaminiai iš plastikoMes Jums siūlome įvairius plastiko gaminius, nesvarbu ar tai būtų standartinis gaminys, ar kokia nors unikali idėja skirta tik Jums. Mūsų siūlomos produkcijos spektras yra labai platus, pradedant vokeliais etiketėms ar plakatams, stoveliais, laikikliais, bukletinėmis ir baigiant specialiam produktui pritaikytais stovais (pvz. ausinėms, mobiliesiems telefonams, juvelyrikos dirbiniams ir pan.).

Viena plačiausiai naudojamų plastiko gaminių yra įvairūs stoveliai. Plastikiniai stoveliai naudojami, kai reikia sudėti spausdintą informaciją: bukletus, žurnalus ir laikraščius, lankstinukus, valgiaraščius, skrajutes ir pan. Mes galime pagaminti nestandartinių formų, matmenų bei paskirties plastikinius stovelius. Galime pasiūlyti šiuos stovelius: lankstinukams, žurnalams, reklaminiams lapeliams; valgiaraščiams, tvarkaraščiams bei kitai informacijai; ant lentynos pastatomi stoveliai; stoveliai-laikikliai; vizitinėms kortelėms, informacinėms kortelėms; stoveliai servetėlėms. Taip pat mes galime pasiūlyti specialios paskirties (pvz., akinių rėmeliams) arba nestandartinius bei prabangius (pvz., šviečiančius, su medžio dekoracija) stovelius.

Kita labai svarbi prekybinės vietos dalis yra kainų etiketės. Tiekiame pastatomus, segamus, magnetinius ir užmaunamus kainų laikiklius. Laikikliai pagaminti iš plastiko arba vielos. Naudodami mūsų siūlomus kainų laikiklius Jūs sistemingai sutvarkysite prekybos vietą, tokiu būdu sukursite aiškią kainų sistemą klientams.